Oferta

SZANOWNI Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w organizacji szkolnych wycieczek turystycznych, edukacyjnych i krajoznawczych. Doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług przy zachowaniu przystępnych cen. Chcemy aby udział w naszych wycieczkach sprawiał Wam radość, a nam dawał satysfakcję. Mamy nadzieję, że w naszej nowej ofercie wycieczek szkolnych każdy znajdzie coś interesującego. 

INFORMACJE I REZERWACJE

Nasz pracownik, który przyjedzie do Państwa szkoły po zgłoszeniu telefonicznym lub e-mail, przedstawi program wycieczki, wyjaśni wątpliwości, przyjmie rezerwację.

CENY

Ceny  wycieczek  podane są dla 1 ucznia przy grupie min. 42 uczestników. Cena zawiera: transport, noclegi, wyżywienie,bilety wstępu, opiekę pilota i przewodników terenowych, ubezpieczenie KL i NNW za granicą. W wycieczkach 1-dniowych, 43-ci i 46-ty uczeń uczestniczy GRATIS.

OPIEKUNOWIE zawsze NIEODPŁATNIE.

PROMOCJE

Dla wycieczek 1-dniowych zgłoszonych do 01 marca 2019 oraz dla imprez 1-dniowych i wielodniowych realizowanych do 30 kwietnia 2019 lub od 1 do 20 września 2019.

UPUSTY

Zawsze istnieje możliwość negocjacji proponowanej ceny  wycieczki w szczególności dla grup dużych (ponad 45 osobowych), przy realizacji kilku imprez z jednej szkoły lub w czasie weekendu.

KATALOG na rok 2019 w formie elektronicznej

tutaj możecie Państwo otworzyć/pobrać najnowszy katalog z naszą ofertą na 2019 rok.

copyright © Columbus
2009 All rights reserved
COLUMBUS - edukacja i krajoznawstwo - wycieczki szkolne, biwaki, zielone szkoły, wycieczki, trójmiasto
Projekt i realizacja codeit.pl